Më mbaj mend (për 1 muaj)


Flora Gashi - Te Dua Moj Zemer

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua Moj Zemer".
3. Video është e këngës "Te Dua Moj Zemer", por nuk këndohet nga Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Flora Gashi - Te Dua Moj Zemer  (Feat. Beqir Telaku)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Këngë e albumit:

"Sy Jeshili"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Beqir Telaku

17/07/2012

2012-07-17T15:22:35+00:00Beqiri...
Gjithçka ishte e papritur
Por ja ndodhi ne moment
Te takova ty oj zemer
E vet ngela pa koment

Flora...
Nuk i dihet fatit shpirto
Ajo ore dhe ajo dit
Mrekullit qe ndodhin n'jet
Esht dashnia e vertet

Ref...sebashku...x2
Te dua moj zemer
E gjith bota le ta din
Dashnia nuk fshihet
Ma mir me ta than ne sy

Beqiri...
Ajo dit pikoj nga qielli
E te solli veç per mu
Diçka m'tha qe m'dashuron
N'syt e tu un kam lexu

Flora...
Esht gjynah mos me t'pranu
Zemra vendin e ka gjet
Jam e jotja dhe te du
Edhe sot e 100 vjet

Ref...sebashku...x2
Te dua moj zemer
E gjith bota le ta din
Dashnia nuk fshihet
Ma mir me ta than ne sy

...

Ref...sebashku...x2
Te dua moj zemer
E gjith bota le ta di
Dashnia nuk fshihet
Ma mir me ta than ne sy


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet