Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi & Fadil Llugagjiu - Sot Atdheut Zot Me I Dale  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Fluturojne Shqiponjat (Gëzuar Me Rapsodet)"

Komente

Asnjë Koment

10/11/2012

2012-11-10T21:03:11+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sot Atdheut Zot Me I Dale" kënduar nga Flora Gashi & Fadil Llugagjiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flora Gashi & Fadil Llugagjiu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet