Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi - Pushkën Kush E Krisi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Lulia Me Limona"

Komente

Asnjë Koment

27/07/2013

2013-07-27T08:14:44+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pushkën Kush E Krisi" kënduar nga Flora Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flora Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet