Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi - Vet Ke Dasht  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Teksti:

Suzana Fazliu

Komente

Asnjë Koment

07/12/2012

2012-12-07T10:54:16+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vet Ke Dasht" kënduar nga Flora Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flora Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet