A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Flora Gashi - E Para Valle


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Per Gezimet Tuaja"It's a long time that we try finding the lyrics to "E Para Valle" sung by Flora Gashi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Flora Gashi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Labi & Prishtina. We wish that's the lyrics you are looking for:

[2x]
E para valla mineli me pika

Labi
O sa bukur o hajde vallja me qika

All
O sa bukur hajde vallja me qika

[2x]
E dyta valle minilin e kuqe

Labi
O sa bukur hajde vallja me nuse

All
O sa bukur hajde vallja me nuse

[2x]
E treta valla mindil me ajla

Labi
O sa bukur hajde vllaun pe martojna

All
O sa bukur vllain pe martojnamore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019