Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi - Rruges Me Gur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Rruges me gure oj nane
Une kur kaloj e
Shof nji vajze te bukur oj nane
Shume e dashuroj e

Shof nji vajze te bukur oj nane
Shume e dashuroj e

Shume e dashuroj oj nane
Se asht simpatike
E kam dashuru moj nane
S'e la pa e ike

E kam dashuru moj nane
S'e la pa e ike

...

Nga dritarja me shikon
E me dore ma ban e
Prej maraku vajze e bukur
Ta kendova kete kange

Prej maraku vajze e bukur
Ta kendova kete kange


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiFlora Gashi
Publikimi: 01/12/2005


Flora Gashi - Rruges Me Gur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rruges Me Gur".
3. Video është e këngës "Rruges Me Gur", por nuk këndohet nga Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:


Komente 0