Live Video

Flora Gashi & Fadil Llugaxhiu - Deshmorit Florim Gashi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/01/2013

2013-01-06T01:47:51

Më Shumë Nga

Fadil Llugaxhiu

Këngë e albumit:

"Trojet Shqiptare"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Deshmorit Florim Gashi" kënduar nga Flora Gashi & Fadil Llugaxhiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flora Gashi & Fadil Llugaxhiu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...