A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Flora Gashi, Ymer Bajrami & Lendita Selimi - O More Djalë, Djalë I Ri


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/07/2014

2014-07-25T20:04:35

Më Shumë Nga

Ymer Bajrami

Më Shumë Nga

Lendita Selimi

Këngë e albumit:

"Ah Dashni"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O More Djalë, Djalë I Ri" kënduar nga Flora Gashi, Ymer Bajrami & Lendita Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flora Gashi, Ymer Bajrami & Lendita Selimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...