Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi, Ymer Bajrami & Lendita Selimi - Sa Herë Më Shikon  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Ah Dashni"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Ymer Bajrami

Më Shumë Nga

Lendita Selimi

25/07/2014

2014-07-25T19:02:43+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Herë Më Shikon" kënduar nga Flora Gashi, Ymer Bajrami & Lendita Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flora Gashi, Ymer Bajrami & Lendita Selimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet