A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Flora Gashi, Ymer Bajrami & Lendita Selimi - Lena Magdalena


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/07/2014

2014-07-26T08:41:27

See Also

Ymer Bajrami

See Also

Lendita Selimi

Song from the album:

"Ah Dashni"


Ymer Bajrami :

Oh Lena lena,lena Magdalena
Flokt e tuja kaçurela lena Magdalena 2x

Flora Gashi:

I
Je si barbi të kam princeshë
Ma e bukra për mu je
Po mi fale buzt e tua
Do ti çmendim krejt kta çuna
Çunat i kap inati
Buzt e bukra që mi fai
Un tani të bëra timen

Ymer Bajrami:

Ska kush zemrën të ma ndali

ref
Oh Lena lena,lena Magdalena
Flokt e tuja kaçurela lena Magdalena 2x

Lendita Selimi:

II
Je si barbi të kam princeshë
Ma e bukra për mu je
Po mi fale buzt e tua
Do ti çmendim krejt kta çuna
Çunat i kap inati
Buzt e bukra që mi fali
Un tani të bëra timen

Ymer Bajrami:

Ska kush zemrën të ma ndali
ref

Oh Lena lena,lena Magdalena
Flokt e tua kaçurela lena Magdalena 2x


Lyrics submited by  noozGe
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019