Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Flora Gashi, Ymer Bajrami & Lendita Selimi - Asaj Zemres Sime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

26/07/2014

2014-07-26T07:39:41+00:00

Më Shumë Nga

Ymer Bajrami

Më Shumë Nga

Lendita Selimi

Këngë e albumit:

"Ah Dashni"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Asaj Zemres Sime" kënduar nga Flora Gashi, Ymer Bajrami & Lendita Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flora Gashi, Ymer Bajrami & Lendita Selimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet