Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi - Me Eshte Ndare Zemra  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Mashalla, Mashalla"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1992

1992-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Eshte Ndare Zemra" kënduar nga Flora Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flora Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet