Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Flora Gashi, Zana Paloja & Ylmize Tafallari - Manushaqe Lul Mavi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Manushaqe Lul Mavi".
3. Video është e këngës "Manushaqe Lul Mavi", por nuk këndohet nga Flora Gashi, Zana Paloja & Ylmize Tafallari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Flora Gashi, Zana Paloja & Ylmize Tafallari - Manushaqe Lul Mavi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Zana Paloja

Më Shumë Nga

Ylmize Tafallari

04/01/2015

2015-01-04T19:40:35+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Manushaqe Lul Mavi" kënduar nga Flora Gashi, Zana Paloja & Ylmize Tafallari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ramize Caka, Flora Gashi & Sala Bekteshi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Manushaqe lul mavi
manushaqe lul mavi

me vjehrren mos maj meni
me vjehrren mos maj meni

se vjehrra s'te flet me goje
se vjehrra s'te flet me goje

qaj lulije qaj me lot
qaj lulije qaj me lot

II
Manushaqe lul mavi
manushaqe lul mavi

me djalin mos maj meni
me djalin mos maj meni

se djali s'te flet me vjet
se djali s'te flet me vjet

qaj lulije qaj per jet
qaj lulije qaj per jetMë Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet