Audio

Flora Gashi, Ymer Bajrami & Aferdita Demaku - Potpuri 1 (Per Dasmen Tuaj)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/01/2017

2017-01-13T08:22:43

Më Shumë Nga

Ymer Bajrami

Më Shumë Nga

Aferdita Demaku

Këngë e albumit:

"Per Dasmen Tuaj"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 1 (Per Dasmen Tuaj)" kënduar nga Flora Gashi, Ymer Bajrami & Aferdita Demaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flora Gashi, Ymer Bajrami & Aferdita Demaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...