Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Flora Gashi, Ymer Bajrami & Aferdita Demaku - Potpuri 4 (Per Dasmen Tuaj)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/01/2017

2017-01-13T08:45:12+00:00

Më Shumë Nga

Ymer Bajrami

Më Shumë Nga

Aferdita Demaku

Këngë e albumit:

"Per Dasmen Tuaj"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 4 (Per Dasmen Tuaj)" kënduar nga Flora Gashi, Ymer Bajrami & Aferdita Demaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flora Gashi, Ymer Bajrami & Aferdita Demaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet