Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi, Ymer Bajrami & Aferdita Demaku - Sonte Kemi Dasem / Fikni Dritat / Sonte Eshte Nata Jote  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Per Dasmen Tuaj"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Ymer Bajrami

Më Shumë Nga

Aferdita Demaku

13/01/2017

2017-01-13T08:45:12+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sonte Kemi Dasem / Fikni Dritat / Sonte Eshte Nata Jote" kënduar nga Flora Gashi, Ymer Bajrami & Aferdita Demaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flora Gashi, Ymer Bajrami & Aferdita Demaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet