A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Flora Gashi, Ymer Bajrami & Aferdita Demaku - Kemi Marre Nuse Te Bukur


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/01/2017

2017-01-13T21:57:57

See Also

Ymer Bajrami

See Also

Aferdita Demaku

Song from the album:

"Per Dasmen Tuaj"It's a long time that we try finding the lyrics to "Kemi Marre Nuse Te Bukur" sung by Flora Gashi, Ymer Bajrami & Aferdita Demaku.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Flora Gashi, Ymer Bajrami & Aferdita Demaku attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019