Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi - Princi Jem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ne rrugicen teme vjen
E une gjithnje duke t'shikuar
E kur te thirri s'del
Jo jo, nuk jemi ne te huaj

Un tkam pas s'jemi tash
Zemren time n'dor ta lash
Endrren time puthje t'par un ty ti dhash

Ai e din a se din
Se pa ty jam ne vetmi
Deri dje
Na kishin plot lakmi

REF 2X
Ku je sonte eja prap
Ti o princi jem
I harrojm t'gjitha
Kthehem bashk
E jotja dua tjem

Mos mbesim pa fat
Po te pys kur vjen kur
Cdo perqafim e takim
Le te kthehet si dikur

Un tkam pas s'jemi tash
Zemren time n'dor ta lash
Endrren time puthje t'par un ty ti dhash

Ai e din a se din
Se pa ty jam ne vetmi
Deri dje
Na kishin plot lakmi
Flora Gashi
Publikimi: 17/06/2017
Video Produksioni: Video Art


Flora Gashi - Princi Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Princi Jem".
3. Video është e këngës "Princi Jem", por nuk këndohet nga Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:


Komente 0