A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Flora Gashi - Shoke E Shoqe


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/07/2017

2017-07-16T10:12:04

2x
Nuk ka mbet arsye pse me fol na
nuk po du me u pa me ty
S'je me mua s'jam me ty tash
U ba kohe, po ani ndasht

REF. 2x:
Ti fajtor i papergjegjshem
Kerkon falje sa here kthehesh
Te kam thene ne jete time
Nuk la vend une per mashtrime

Shoke e shoqe po te pyesin
Qka ka ndodh prap Cka cka cka
Ti s'ju flet se vet ket faj o
Mos mendo, mua prap m'em pa
Msoje veten, msoje veten,
Qysh me dasht dikan ma fort
Ti fajtor, se vetem heshtje,
Veq me heshtje, veten mbron

Nuk ka mbet arsye pse me fol na
nuk po du me u pa me ty
S'je me mua s'jam me ty tash
U ba kohe, po ani ndasht

REF. 2x:
Ti fajtor i papergjegjshem
Kerkon falje sa here kthehesh
Te kam thene ne jete time
Nuk la vend une per mashtrime

2x
Shoke e shoqe po te pyesin
Qka ka ndodh prap Cka cka cka
Ti s'ju flet se vet ket faj o
Mos mendo, mua prap m'em pa
Msoje veten, msoje veten,
Qysh me dasht dikan ma fort
Ti fajtor, se vetem heshtje,
Veq me heshtje, veten mbron


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019