Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi, Lori, Adnan Daci & Ymer Bajrami - Potpuri Kenge Dasmash 1 (Gezuar 2018)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Lori

Më Shumë Nga

Adnan Daci

Më Shumë Nga

Ymer Bajrami

04/12/2017

2017-12-04T06:36:54+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Kenge Dasmash 1 (Gezuar 2018)" kënduar nga Flora Gashi, Lori, Adnan Daci & Ymer Bajrami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flora Gashi, Lori, Adnan Daci & Ymer Bajrami i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet