Më mbaj mend (për 1 muaj)


Flora Gashi - Mos Prit Lutje

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Prit Lutje".
3. Video është e këngës "Mos Prit Lutje", por nuk këndohet nga Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Flora Gashi - Mos Prit Lutje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika & Teksti:

Arsim Bunjaku

Orkestrimi:

Miti Geci

Komente

Asnjë Koment

04/12/2019

2019-12-04T17:02:12+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Prit Lutje" kënduar nga Flora Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flora Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Adem Mehmeti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Mos i degjo shoqet qun
se ato te prishin pune
vetem zemra te tregon
a me don a nuk me don

Mos ma prish jeten
thuje te verteten
a me don a nuk me don

Ref.:
Mos me prit me lutje por ma jep nje puthje
vetem ashtu siq din tii
plot me zjarr e dashurii
fitove zemren time me shum perqafime
let te digjet zemra zjarr sepse eshte takimi i pare

eja zemer mos ke frik
eshte koha per romantik
sa te dua ta them tash
te gjitha vetem ty ti dhash

Mos ma prish jeten
thuje te verteten
a me don a nuk me don

Ref. 3x :
Mos me prit me lutje por ma jep nje puthje
vetem ashtu siq din tii
plot me zjarr e dashurii
fitove zemren time me shum perqafime
let te digjet zemra zjarr sepse eshte takimi i pareMë Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet