Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi & Daim Lala - Zemra M’bani Rrak E Tak Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


DAIM L FT FLORA G

Zemra M'Boni Bum
E Bum Kërkon Nuk
E Du Mo Shumë.
Zemra M'Boni Rrak
Tak Tak Unë Nuk Di
Më Dasht Mo Pak.
Zemra M'Boni Bum
E Bum Kërkon Nuk
E Du Mo Shumë.
Zemra M'Boni Rrak
Tak Tak Unë Nuk Di
Më Dasht Mo Pak

TEKSTI

DAIM LALA FT FLORA GASHI

Shumë T'Du Pasha
Nji Zot S'Kam
Met Bo Kurr Lot

S'Po Du Pare As
Pasuri Veç Po
Du Pak Dashni

S'Po Du Pare As
Pasuri Veç Po
Du Pak Dashni

REFRENI

DAIM LALA FT FLORA GASHI

Zemra M'Boni Bum
E Bum Kërkon Nuk
E Du Mo Shumë.
Zemra M'Boni Rrak
Tak Tak Unë Nuk Di
Më Dasht Mo Pak.
Zemra M'Boni Bum
E Bum Kërkon Nuk
E Du Mo Shumë.
Zemra M'Boni Rrak
Tak Tak Unë Nuk Di
Më Dasht Mo Pak

TEKSTI DY

DAIM LALA FT FLORA GASHI

Njoni Tjetrin Na E
Gjetëm Zemra Zemrën
Se Len Vetëm

Dashnin Ruje Për
Ton Jetën Bonëm
Të Lumtur Mu Dhe
Veten

Dashnin Ruje Për
Ton Jetën Bonëm
Të Lumtur Mu Dhe
Veten

REFRENI DY

DAIM LALA FT FLORA GASHI

Zemra M'Boni Bum
E Bum Kërkon Nuk
E Du Mo Shumë.
Zemra M'Boni Rrak
Tak Tak Unë Nuk Di
Më Dasht Mo Pak.
Zemra M'Boni Bum
E Bum Kërkon Nuk
E Du Mo Shumë.
Zemra M'Boni Rrak
Tak Tak Unë Nuk Di
Më Dasht Mo Pak

Zemra M'Boni Bum
E Bum Kërkon Nuk
E Du Mo Shumë.
Zemra M'Boni Rrak
Tak Tak Unë Nuk Di
Më Dasht Mo Pak.
Zemra M'Boni Bum
E Bum Kërkon Nuk
E Du Mo Shumë.
Zemra M'Boni Rrak
Tak Tak Unë Nuk Di
Më Dasht Mo Pak


Ky tekst u dërgua nga Ky Tekst U Dergua Nga Arsi CenaFlora Gashi & Daim Lala
Publikimi: 28/11/2023
Muzika: Rrahman Kryeziu
Teksti: Abaz Selmani
Orkestrimi: Rrahman Kryeziu


Flora Gashi & Daim Lala - Zemra M’bani Rrak E Tak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra M’bani Rrak E Tak".
3. Video është e këngës "Zemra M’bani Rrak E Tak", por nuk këndohet nga Flora Gashi & Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:


Komente 0