A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Florat Cerimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Florat Cerimi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 22 Dhjetor 2018, Florat Cerimi publikon videoklipin "Lej" dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës. Më datë 28 Mars 2019, Florat Cerimi publikon videoklipin "Vi Me Benzo". Muzika e këngës u punua nga Dj A-Boom, ndërsa teksti u shkrua nga Dj A-Boom & Florat Cerimi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Drama

Keli 2

Franc Koruni

Kevi

Zgjim Baraliu

Roni

Mario Beats

Agon Latifi

Ekrem Bislimi

Albert Pestisha


Tags: Florat Cerimi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019