Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florent Iseini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
 • Vendlindja:
 • Gostivar 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni E Veriut 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Florent Iseini është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. AUTOBIOGRAFI: Pershendetje un jam Florent Iseini. Biografia ime ne pika te shkurta. Shkollimin fillor e kam kryer ne Gostivar, me pas shkollimin e mesem e kreva ne Tetove per muzik ne shkollen "Todor Skallovski -Tetoec" ne degen Teoriko-pedagogjik, Aktualisht jam student ne fakulltetin e Arteve ne Tetove konkretisht ne degen e Etnomuzikologjise viti i IV (4), me kendimim mirem 3 vite, tash e realizova vidoklipin e 2-te me kengen "SI ME PARE" sh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Florent Iseini

Komente 0