Florent Xhemaili
Florent Xhemaili
Florent Xhemaili
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Florent Xhemaili është këngëtar. Më datë 26 Qershor 2021, Florent Xhemaili publikon videoklipin "Fiksim". Muzika e këngës u punua nga Rilind Alimani, teksti u shkrua nga Florent Xhemaili, ndërsa për orkestrimin u kujdes Rilind Alimani.

Më datë 4 Qershor 2022, Florent Xhemaili publikon videoklipin "Fol Zemer Fol". Muzika dhe orkestrimi i këngës u punuan nga Rilind Alimani, ndërsa teksti u shkrua nga vetë Florent Xhemaili. Videoklipi u prodhua nga kompania Jehona.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0