Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Florentina Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29
BIOGRAFIA: Florentina Krasniqi është një këngëtare e vogël dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 11 Shtator 2018, Florentina, Aline Bachmann & Shine Buteo publikojnë videoklipin "Late Summer Mashup". Më datë 1 Nëntor 2018, Florentina & Melisa publikojnë videoklipin "U Bahn Mashup". Më datë 6 Mars 2019, Dj Gimi-O publikon videoklipin "Snap", në bashkëpunim me Xexi (Driton Berisha) & Florentinën. Më datë 10 Tetor 2019, Florentina publikon videoklipin "Fuego". Më datë 21 Nëntor 2019, Florentina publikon videoklipin "Status A...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Rejda Isufi

Era Elshani


Tags: Florentina Krasniqi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet