Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Florentina Sopjani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  36
 • Vendlindja:
 • Gjakovë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 16 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Florentina Sopjani është një shkrimtare e vogël. Florentina Sopjani shkruan poezi për fëmijë dhe muzika, aktrimi, shkrimi janë gjithqka për të. Ajo në moshën 8 vjeqare morri pjesë në recitimin për fëmijë me rast të festës së 28 nëntorit. Në klasën e katër kishte 9 vjet dhe mori pjesë në dramën për fëmijë me rastin e 1 qeshorit duke fituar qmimin e parë si drama më e mirë. Në klasën e pestë mori pjesë në korin e shkollës me rastin e festës së shkollës me 12 maj dhe me rastin e festave të f...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Albena Bajraktari

Ezana Morina

Djellza Behramaj

Lebibe Feka

Ajla Aliu

Anjesa Beqa

Bleona Emini

Kujtesa Hetemi

Genta Maliqi

Anisa Berisha

Tags: Florentina Sopjani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet