A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Babain

Babi

ti je ai që
Dëshirat na plotëson
Ti je ai që
ëndërrat na realizon

Më mësove
gjërat që si dija
Më ndihmove
Në detyrat e mia

Urime ditëlindjen
Po ta them tani
Ti je ylli i vetëm
Që ndriqon përsëri

- poezi nga Florentina Sopjani


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  19

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019