Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Florentina Zukaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Deqan 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Florentina Zukaj është një shkrimtare. Florentina Zukaj eshte nje vajze e zgjuar ka filluar qe ne moshe te re te shkruaj poezi dhe ese .ende nuk kemi mar me shum te dhena rreth saj por se shpejti do ta gjejm . :) Gjatësia: ....? Pesha: 40 kg Ngjyra e syve: kalter Ngjyra e flokëve: Kafe e qelt Ushqimi i preferuar: Bifteku Muzika e preferuar: rock and roll Këngtari/ja e preferuar: Rihanna Aktorja preferuar : Serenay Sarikaya Pija e preferuar: ColaCola Ngjyra e preferuar: N...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

4 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Njomza Fetahaj

Yllka Kastrati

Jehona Gashi

Aurela Uka

Sara Ibrahimi

Ejonë Hasani

Diana Sadrija

Elsa Fetahaj

Gresa Rudaku

Albana Hajra

Tags: Florentina Zukaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet