Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flori Çoçaj & Sirije Gagica - Po Te Pres Te Shadervani Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dhe kur dielli puth qytetin
Dal te pres te shadervani
Me buzqesh me buze te zjarrte
Thelle ne shpirt me dogji xhani

Po te pres pellumb i bardhe
Ne kraht e tu, endrrat e mia
Vall si qenka dashuria
Me e fshehte se fshehtesia

O O O O O O O O

Te endrroj nate per nate
O shpirt o xhan

O O O O O O O

Te endrroj nate per nate
Dhe s'te kam prane

Hape zemren shpirt
Se me mbyti malli
Kame dy fjale i ruaj per ty

Do ta puthi buzen e zjarrte
Do t'i puthi syte e zi.


Ky tekst u dërgua nga Doruntina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Flori Çoçaj & Sirije Gagica - Po Te Pres Te Shadervani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Te Pres Te Shadervani".
3. Video është e këngës "Po Te Pres Te Shadervani", por nuk këndohet nga Flori Çoçaj & Sirije Gagica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flori Çoçaj:


Komente 0