Flori Demarku
Flori Demarku

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Flori Demarku është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Më datë 4 Nëntor 2021, Flori Demarku publikon videoklipin "Ka Ardh' Çuni Ke Avllia". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Fatmir Lela. Më datë 12 Nëntor 2021, Flori Demarku publikon videoklipin "Kolazh 2021". Teksti i këngës u shkrua nga Flori Demarku....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0