Flori Hyka
Flori Hyka

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Flori Hyka është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore polifonike. Më datë 8 Qershor 2017, Flori Hyka publikon videoklipin "Amaneti Djal Pas Djali", në bashkëpunim me Mevludi Allidri....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0