Flori Hyka

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Flori Hyka është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore polifonike. Më datë 8 Qershor 2017, Flori Hyka publikon videoklipin "Amaneti Djal Pas Djali", në bashkëpunim me Mevludi Allidri....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Aldo Hoxha

Mr. Babushi

Gezim Berisha

Mergim Mazreku

Ralien

Albo 06

Fida

Snero

Ekrem Bislimi

Sazan Mecani


Tags: Flori Hyka

Krijo Një Kartolinë