Official Video

Flori Hyka - Amaneti Djal Pas Djali  (Feat. Mevludi Allidri)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/06/2017

2017-06-08T14:00:08


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Amaneti Djal Pas Djali" kënduar nga Flori Hyka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flori Hyka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin