Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flori - Dashnia Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


DASHNIA PO DIHET SE DUHEMI PO SHIHET AS NJI MINUT VETM PA TY NUK PO ME RRIHET.
JETEN FILM E KEMI A JEMI AS JEMI SA PO KALOJN VITET DASHNIA PO ME RRITET

REFRENI
NUK KA PAS AS SKA ME PAS MEU DASHT SI NA JO NUK KA SHANS. NUK KA PAS AS SDOT KETE NJI DASHNI SI NA SOT E NJIQIND VJET

E NDJEVA NE ZEMER MOMENTIN E PAR NE DASHNIJA JENA SHEMBULL ME NA MARR.
JETEN FILM E KEMI A JEMI AS JEMI SA PO KALOJN VITET DASHNIJA PO RRITET

REFRENI
NUK KA PAS AS SKA ME PAS MEU DASHT SI NA JO NUK KA SHANS. NUK KA PAS AS SDOT KETE NJI DASHNI SI NA SOT E NJIQIND VJET

NUK KA PAS AS SKA ME PAS MEU DASHT SI NA JO NUK KA SHANS. NUK KA PAS AS SDOT KETE NJI DASHNI SI NA SOT E NJIQIND VJET


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaFlori (KS)
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/06/2021


Flori - Dashnia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnia".
3. Video është e këngës "Dashnia", por nuk këndohet nga Flori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0