A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flori Lloga

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Flori Lloga is a popular singer of Modern Traditional music. Në Shtator 2005, Argjend Lloga & Flori Lloga marrin pjesë në Mikrofoni I Artë 2005 me këngën "Njeri Qesh E Tjetri Qan". Më datë 5 Mars 2008, Argjend Lloga & Flori Lloga publikojnë videoklipin "Vendi Ku U Rrita". Në vitin 2008, Argjend Lloga & Flori Lloga publikojnë albumin "Prisni 1 Minut". Më datë 11 Tetor 2012, Argjend Lloga & Flori Lloga publikojnë videoklipin "Gurmbeti", në bashkëpunim me Shqipe Kastrati. Më datë 26 Janar 2017, Ar...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Shkelqim Kola

Fatmir Elezi

Azemi (Azem Lukaj)

Sead Asllani

Granit Hyseni

Lumni Tershana

Ali Gërguri

Naser Maqedonci

Duchi

Andi Mezini


Tags: Flori Lloga

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019