Më mbaj mend (për 1 muaj)


Flori & Elvana Do Të Performojnë Në Natën Finale Të Top Fest

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[14-05-2015]
Festivali Top Fest në edicionin e tij të 12-të pritet që të shënojë finalen e tij me datë 31 maj të këtij muaji. Performanca nga më të ndryshme dhe plot 13 çmime pritet që të jepen në natën finale të këtij edicioni.

Është përfolur mjaft shumë për fituesin e këtij viti, Lumi B, bashk me Ledrin & Ermalin janë ndër pretendentët kryesorë për Çmimin e Madh, duke u pasuar më pas nga Teuta Kurti dhe Eugent Bushpepa.

Nata finale do të rezervoj shumë surpriza për publikun, emrat që do të performojnë si mysafir special në natën finale janë Flori Mumajesi & Elvana Gjata, të cilët do të këndojnë hitin e pa diskutueshëm "Kuq e zi je ti".
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull