Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Top 200

Flori Mumajesi - Dashuria  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  203

Komente nga Fansat

3 🔥🔥

04/09/2011

2011-09-04T16:27:06

E ndryshove jetën time dhe vazhdove ti
Unë jetoja një gënjeshtër, e jetoja si një mrekulli
Ah, dy pika dashuri, kur i jepje ti
Ah, unë kisha gjithçka, kur të kisha ty pranë

Sa e vdekshme duket jeta, kur s'ke dashuri
Je sëmurë dhe ndihesh vetëm, por nuk ke njeri
Sytë të shohin vetëm muret, errësirë pa dritë
Unë jetoj një gjysëm jete, tjetrën e ke ti

Në pasqyrë shikojë veten dhe shikojë tjetër njeri
Koha ikën, mbetem vetëm
Mbetëm vetëm, pa asnjë motiv
Ah, dy pika dashuri, kur i jepje ti
Ah, unë kisha gjithçka, kur të kisha ty pranë

Sa e vlefshme duket jeta, kur s'ke dashuri
Je sëmurë dhe ndihesh vetëm, por nuk ke njeri
Sytë të shohin vetëm muret, errësirë pa dritë
Unë jetoj një gjysëm jete, tjetrën e ke ti


Ky tekst u dërgua nga  enisa   bstyle17   QendresaKS   erblina   IdealAliajKartolina (3)

2019-04-04 21:53:01
Unë jetoj një gjysëm jete
Tjetrën e ke ti
Në pasqyrë shikoj veten
dhe shikoj tjetër njeri
U krijua nga ❤ 2019-03-12 09:04:00
Sa e vdekshme duket jeta
Kur s'ke dashuri
Je sëmurë dhe ndihesh vetëm
Por nuk ke njeri
2019-02-09 23:19:04
Në pasqyrë shikoj veten
Dhe shikoj tjetër njeri
Koha ikën, mbetëm vetëm
Mbetëm vetëm pa asnjë motiv

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Flori Mumajesi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet