Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flori - Marina  (Feat. Ylli Baka)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  192

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Video Produksioni:

Pro Video

Këngë e albumit:

"Rruget E Fatit"

Këngë e albumit:

"Detaj"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Ylli Baka

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00

Ku ma ke burrin tiiiinëëë ,
moj Maro , ah moj Marineee
Epo ku ma ke , burrin tinëëëë ,
moj Marooo AH MOJ MARINE

Ah moj Marine 2x

Flori:
Sonte mundesh vetem me dal
Vishu bukur dhe tako ndonje djale
Se vetem ti je , burrin se ke MARINE,Marine
Ndihu sonte pak me e re
Edhe pse vetem 27 i ke
Gjithcka ke ne dore 24 ore
Askush nuk do ta dij

ref:

Ku ma ke burrin tiiiinëëë ,
moj Maro , ah moj Marineee
Epo ku ma ke , burrin tinëëëë ,
moj Marooo AH MOJ MARINE

Ah moj Marine 4x

Me ngadal deri ne mengjes
boje dushin une i qete po te pres
asgje s'na pengon
ai nuk kupton
boje ti si gjithmon
nonen edhe baben ne gjume i ke
edhe qeni jot i lodhur po fle
dhe jeta vazhdon sa her ti guxon
nje arsye e ke

HAJDE MARINA (8x)


AH MOJ MARINE

ref:

Ku ma ke burrin tiiiinëëë ,
moj Maro , ah moj Marineee
Epo ku ma ke , burrin tinëëëë ,
moj Marooo AH MOJ MARINE


Ky tekst u dërgua nga  ThisIsHit2   TheRatedR
Më Shumë Këngë Nga Flori Mumajesi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet