Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video
Top 200

Flori - Ku Isha Une?  (Feat. Argjentina Ramosaj)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  420

Komente

15 🔥

01/12/2014

2014-12-01T14:32:07

Featuring

Argjentina Ramosaj


[Flori:]
Ku ishe ti kur më shikonin mua në sy?
Ku ishe ti kur më dënonte zoti për ty?

[Argjentina:]
Ku ishe ti? Që të më thoje se jam gabim.
Ku ishe ti kur nuk e ndjeja më trupin tim?

[REF. Bashkë:]
Pyes veten: Ku isha unë?
Ku isha unë kur dikush ty të donte më shumë?
Pyes veten: Ku isha unë?
Ku isha unë kur harrove se të doja pafund?

[Flori:]
Ku ishe ti kur unë urreja veten pa ty?
Ku ishe ti kur dhe njëherë s'do flinim të dy?

[Argjentina:]
Ku ishe ti kur unë besoja tjetër njeri?
Ku ishe ti kur unë kërkoja pak dashuri?

[REF. Bashkë:]
Pyes veten: Ku isha unë?
Ku isha unë kur dikush ty të donte më shumë?
Pyes veten: Ku isha unë?
Ku isha unë kur harrove se të doja pafund?
Kur harrove se të doja pafund...


Ky tekst u dërgua nga Aleks R.Kartolina (2)

2019-11-24 09:13:00
Ku ishe ti?
Kur më shikonin
mua në sy?
Ku ishe ti?
Kur më dënonte
zoti për ty?
2018-08-07 18:49:58
Ku ishe ti?
Që të më thoje se jam gabim
Ku ishe ti
kur nuk e ndjeja më trupin tim?

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Flori Mumajesi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet