Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Top 200

Flori Mumajesi - Me Fjalë Të Vogla  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  300

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

15/11/2015

2015-11-15T22:20:57

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2015


Po pres, me ma thon nje fjal
Me ma shkrujt nje tekst
Gabimisht me ma dergu me gjet pretekst
Kur e ke ti nje arsye te vertet

Se per ty nga ana tjeter dikush pret
Me ja thon dicka sado e ftohte te jet
Sdo merzitem duke prit sa fryme te kem
Te betohem sdo shkaktoj asnje problem

Me fjale te vogla t'kom dasht
Me fjale te vogla te du
Por jeten time per ty
Une jam gati me rreziku (x2)

Po pres te me thuash sot se si je vesh
A mi sheh fotografite ndonjehere?
Kur merzitesh ne mendje kush te vjen?
Kur degjon muzike cilen kenge pelqen?

Lumturin dhe motivin ku e gjen?
Nje pergjigje po e kerkoj perse s'ma kthen?
Te betohem sdo shkaktoj asnje problem

Me fjale te vogla t'kom dasht
Me fjale te vogla te du
Por jeten time per ty
Une jam gati me rreziku (x2)

Me fjale te vogla te du
Per ty une jam gati me rreziku

Me fjale te vogla t'kom dasht
Me fjale te vogla te du
Por jeten time per ty
Une jam gati me rreziku


Ky tekst u dërgua nga Lindda   qendornKartolina (3)

U krijua nga Rinor 2019-07-07 08:53:08
S'do mërzitem duke prit
sa frymë të kem
Të betohem s'do shkaktoj
asnjë problem
U krijua nga Ariela 2019-05-05 10:49:46
Po pres me ma thon një fjalë
Me ma shkrujt një tekst
Gabimisht me ma dërgu
Me gjet pretekst
Kur e ke ti një arsye të vërtetë
U krijua nga Amalia 2018-08-27 10:02:59
Me fjalë të vogla t'kom dasht
Me fjalë të vogla të du
Por jetën time për ty
Unë jam gati me rreziku

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Flori Mumajesi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet