A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Top 200

Flori Mumajesi - Çun Tirone


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  21

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

02/01/2019

2019-01-02T12:55:07

Po me pret shoqnia sot
per me dal me pi-e
per me dal me pi-e amon
Hallet dhe shqetesimet moj
ti mys me raki-e,
ti mys me raki-e amon

[REF.:]
Se jam çun Tirone moj
per shpi e shoqni-e
me tabon Tirone amon
Se jam çun Tirone moj
edhe per dashni-e
fukara edhe i pasur
qejfin do ta boj

Zbrazen gotat 1 nga 1
mbushni prap me pi-e
mbushi prap me pi-e amon
Se e kom tradite prej babes
me qen pak qefli-e
me qen pak qefli-e amon

[REF.:]
Se jam çun Tirone moj
per shpi e shoqni-e
me tabon Tirone amon
Se jam çun Tirone moj
edhe per dashni-e
fukara edhe i pasur
qejfin do ta boj

Kartolina (2)

U krijua nga gfhgth 2019-02-17 11:09:48
Po më pret shoqnia sot
Për me dal me pi-e
Për me dal me pi-e amon
Hallet dhe shqetsimet moj
Ti mys me raki-e,
Ti mys me raki-e amon
2019-01-05 16:24:04
Se jam çun Tirone moj
Për shpi e shoqni-e
Me tabon Tirone amon

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019