Më mbaj mend (për 1 muaj)


Flori Mumajesi - Thjesht Te Du

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thjesht Te Du".
3. Video është e këngës "Thjesht Te Du", por nuk këndohet nga Flori Mumajesi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Flori Mumajesi - Thjesht Te Du  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  59

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Komente

1 🔥

08/11/2019

2019-11-08T17:58:06+00:00

Qëkur u pamë per herë të parë ndricoje diell
nuk di ishim në tok apo ishim në qiell
nga sot do lidhim jetën bashkë përgjithemonë
do qeshim kur mes nesh të flej fëmija jonë

Unë ty të du, të du.
Nuk kam fjalë unë ta them se sa shum më ke dhënë ti mu,
Të du, thjesht të du.
Nuk kam fjalë ta tregoj, jetën time e ke ndryshu.

Dhe kur të vij në jetë ajo ose ai,
do ketë një shëmbull të besoj në dashuri,
ne mbrëmje do ti them ngadalë si një përrallë,
se si të thash të dua ty për herë të parë.

Unë ty të du, të du.
Nuk kam fjalë unë ta them se sa shum më ke dhënë ti mu,
Të du, Thjesht të du.
Nuk kam fjalë ta tregoj, jetën time e ke ndryshu.

Edhe nëse pyësin si duket dashuria
do përgjigjem si ty
Dhe nëse me pyësin si duket muzika
do ti përgjigjem si ty
Se je gjithçka për mua, je gjithçka për mua, je kercimi dashurisë, pa mbarim.

Unë ty të du, të du.
Nuk kam fjalë unë ta them se sa shum më ke dhënë ti mu,
Të du, Thjesht të du.
Nuk kam fjalë ta tregoj, jetën time e ke ndryshu


Ky tekst u dërgua nga Kiara boci   Albafi23Kartolina (5)

12
18
25
20
19

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Flori Mumajesi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet