Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flori Mumajesi - Mbaroj Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

M'duaj zemër...
M'duaj zemër
une e di mundesh edhe më fort.
M'duaj zemër,
edhe kur të dy ja fusim kot.

M'duaj zemër...
M'duaj zemër edhe kur
te jesh ti larg nga unë.
M'duaj zemër...
M'duaj zemër dhe pak më shumë.

Se unë mbaroj për ty,
unë mbaroj për ty.
Unë mbaroj për ty,
unë mbaroj për ty...

Fundi qiellit...
Fundi qiellit ti e din
per ty nuk më mjafton.
Je njeriu...
Je njeriu im dhe kur lëndon.

M'duaj zemër...
M'duaj zemër
edhe kur të jesh ti larg nga unë.
M'duaj zemër...
M'duaj zemër edhe pak më shumë.

Se unë mbaroj për ty,
unë mbaroj për ty.
Unë mbaroj për ty,
unë mbaroj për ty...
Flori Mumajesi
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/11/2022


Flori Mumajesi - Mbaroj Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbaroj Per Ty".
3. Video është e këngës "Mbaroj Per Ty", por nuk këndohet nga Flori Mumajesi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flori Mumajesi:


Komente 0