Florian Dragusha
Florian Dragusha
Florian Dragusha
  • Vendlindja:
  • Kosovë
  • Jeton në
  • Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: baladë popullore
Florian Dragusha është këngëtar. Më datë 16 Mars 2019, Florian Dragusha publikon videoklipin "Tradhtarja Ime".

Më datë 18 Korrik 2020, Florian Dragusha publikon videoklipin "Si Ti".

Më datë 10 Korrik 2021, Florian Dragusha publikon videoklipin "M'fal". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fadil Topalli.

Më datë 15 Tetor 2022, Florian Dragusha publikon videoklipin "Flaka Po M'del". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Egzon Bajraliu, ndërsa tekstin e shkroi Kreshnik Avdiu.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0