Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Krasniqi - Si Kur Flutur Shkon Tuj Kcy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  4

Në nje Dasem ty te pash
isharet me sy te dhash
Në nje Dasem ty te pash
isharet me sy te dhash
Dal kadel jam afru
me ty deshta me vallzu
Dal kadel jam afru
me ty deshta me vallzu

2x Sikur fluter shkon tuj kcy
shpesh po ma lun njanin sy
Me ty luften e kam nis
nuk dorzohem pa e bitis

i hap krahet me shami
sikur shqipja ne liri
i hap krahet me shami
sikur shqipja ne liri
me kast belin e dredhon
zemren time t´ma gacmon
me kast belin e dredhon
zemren time pesh ma çon

4x Sikur fluter shkon tuj kcy
shpesh po ma lun njanin sy
Me ty luften e kam nis
nuk dorzohem pa e bitis


Ky tekst u dërgua nga H-krasniqi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Florian Krasniqi - Si Kur Flutur Shkon Tuj Kcy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Kur Flutur Shkon Tuj Kcy".
3. Video është e këngës "Si Kur Flutur Shkon Tuj Kcy", por nuk këndohet nga Florian Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florian Krasniqi:


Komente 0