Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Krasniqi - U Martove Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


u martove ,u martove
mu të shkretin më harove (2)

qka ke bo asgje skam dit
nga ti un e kam prit

veq me fjal e mashtim
kem bajt gjall ket dashuri (2)

u martove ,u martove
mu të shkretin më harove (2)
2
pse shkatrove dashurin
e ma humbe gjith rinin

e pa bes per mu dole
e me tjetrin u martove (2)

u martove ,u martove
mu të shkretin më harove (2)

u martove ,u martove
mu të shkretin më harove (3)


Ky tekst u dërgua nga Fjolla & Edita


Nuk kemi video për këtë këngë.
Florian Krasniqi - U Martove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Martove".
3. Video është e këngës "U Martove", por nuk këndohet nga Florian Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florian Krasniqi:


Komente 0