Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Krasniqi - U Largova U Largova Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa i rand qenka ky takim mos me fol me ty o shpirti im dikur dit as nata snakan nda sot prej se largu duhet veq met pa pot shikoj si mollen e ndaluar po mendoj per kohen qe ka shkuar as ni dit nuk kthehet neket jet ti largohesh pa u pershendet e ndaluar we ndaluar per mu je gjithmon e ndaluar e ndaluar dashuria jon


Ky tekst u dërgua nga Shqiprimi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Florian Krasniqi - U Largova U Largova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Largova U Largova".
3. Video është e këngës "U Largova U Largova", por nuk këndohet nga Florian Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florian Krasniqi:


Komente 0