Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Krasniqi - Kto Rejat E Sodit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

kto rejat e sodit hajde shum na jan qu pesh ,
nuk dojn hiq me fol amann as sdojn muhabet ,
nuk dojn ne katund aman kuku dojn n`banes ,

(2x)oo kuku per mu spo muj me duru,
spo dojn me vjerri
shum jan tuj sunu...

(2x\na u qu nusja ne syfyr i thot vjerrit qa pom kqyr
me tra shkelem tgjuj ne oborr
tjera her ti rrin pa fol

2x)oo kuku per mu spo muj me duru,
spo dojn me vjerri
shum jan tuj sunu...Nuk kemi video për këtë këngë.
Florian Krasniqi - Kto Rejat E Sodit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kto Rejat E Sodit".
3. Video është e këngës "Kto Rejat E Sodit", por nuk këndohet nga Florian Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florian Krasniqi:


Komente 0