Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Nazifi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Florian Nazifi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Në Maj 2012, Florian Nazifi merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Do Besoj". Në Shtator 2016, Flori Nazifi merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "Mos Ik". Në Tetor 2018, Inis Neziri merr pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngën "Fli Ne Krahet E Mi", në bashkëpunim me Flori Nazifi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Florian Nazifi, Flori Nazifi, Florian Neziraj

Komente 1